KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667081
nr 1266 7081
Kimmo Hakonen
(f. 1962), Finland
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 2002. Olja på duk, 65x77 cm
Kimmo Hakonen, finländsk bildkonstnär född 1962 i Pori, Finland.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:10:44
18/7 21:37:31
Kimmo Hakonen
Läs mer om Kimmo Hakonen